Portfolio Tag: kalendarz

Serwis firmy

Na stronie głównej automatycznie działający slider zdjęć i haseł z linkami do szczegółowego opisu oferty. Na stronie dostępny jest kalendarz, który zgodnie z bieżącą datą wyświetla przypomnienia o nadchodzących terminach. Wykorzystano gotowy szablon wyglądu serwisu, który został poddany modyfikacjom.
Czytaj więcej

Portal numizmatyczny

Serwis tematyczny z typowo portalowym wyglądem i funkcjonalnością. W serwisie zaimplementowano m.in.: automatycznie generowane informacje o koncie serwisu na Facebooku (ilość polubień) oraz zawartość interaktywną: możliwość polubienia, podaje ilość polubień, wyświetla losowo portrety lubiących; system doklejający automatycznie do każdego artykułu ikonę, która po najechaniu rozwija możliwość udostępniania treści w serwisach społecznościowych takich jak Facebook, Twitter,…
Czytaj więcej

Portal kulturalny

Portal z obsługą galerii zdjęć w artykułach. Dodatkowo losowe wybieranie cytatów z bazy przygotowanej w pliku tekstowym oraz terminy rocznic na podstawie przygotowanej bazy. Ciekawostką było użycie agregatora danych i próba stworzenia przeglądu wiadomości kulturalnych z kilkunastu źródeł do przeglądania z jednego miejsca. Wykorzystano gotowy szablon wyglądu serwisu.
Czytaj więcej